Malta - First Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 1459

Nejlevnější Malta - First Minute

Nejlevnější Malta - First Minute

Nejlevnější dovolenou Malta - First Minute pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Paradise Bay Resort. Svou rekreaci v období od 27.3. do 31.3.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 7 010 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Paradise Bay Resort je situován v letovisku Cirkewwa. Doprava do letoviska Cirkewwa je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha, Vídeň. Využijte nejlevnější First Minute na Maltě s průměrnou recenzí 80 % dle 215 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Malta - First Minute

Malta - First Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Maltě? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Grand Hotel Excelsior v letovisku Valletta. V období od 17.4. do 28.4.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 37 161 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 10 % z původní ceny 41 290 Kč. Do lokality Valletta, kde se ubytování Grand Hotel Excelsior nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute na Maltě.

Malta - First Minute - nejlepší recenze

Malta - First Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 88 % má podle 27 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový San Antonio Hotel. V termínu od 17.4. do 24.4.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 24 921 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 10 % z původní ceny 27 690 Kč. Do lokality Mellieha, kde se ubytování San Antonio Hotel nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute na Maltě s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené na Maltě?Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Maltě. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Maltu, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Malta - First Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Maltě můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt na Maltě můžete vybrat z následujících 8 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Dovolenaostrovmalta.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Maltě můžete vyzkoušet například také web Dovolená Malta. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Egypt, Chorvatsko nebo například Jordánsko či Kapverdské ostrovy.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Malta - First Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Dovolenaostrovmalta.cz - porovnání cen zájezdů na Maltu. Web Dovolenaostrovmalta.cz využívá cookies.